Warning: Use of undefined constant TEMPLATE_PATH - assumed 'TEMPLATE_PATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tanibak/ftp/soccer/green-team/wp-content/themes/mountaincreek/functions.php on line 72
Solarka PDS « green-team

Solarka PDS

Solarko/piaskarka PDS firmy Logic posiada własny 5,5 KM silnik Hondy dzięki czemu może być używana w każdych warunkach. Jest to idealne rozwiązanie dla osiedli, parkingów, miast i prywatnych placów. Regulacja kierunku rozsiewu (lewo/prawo) pozwala na rozsypywanie soli tam gdzie to konieczne.
Duży- 585 litrowy zbiornik (ok 3/4 tony soli) pozwala na efektywną pracę w pełnym napięcia okresie zimowym. Solarka nadaje się do rozsypywania wszelkich rodzajów materiałów, w tym mokrej soli i piasku. Homologacja drogowa umożliwia swobodne przemieszczanie się po ulicach pomiędzy poszczególnymi miejscami rozsypywania. Jest to szczególnie przydatne dla wszystkich usługodawców, którzy obsługują różne lokalizacje. Solarka może być ciągnięta przez jakikolwiek pojazd, dzięki czemu nie ma ograniczeń w użytkowaniu.
W wersji demontowalnej solarka może być zamontowana na samochodzie pick-up i dzięki czemu staje się on wydają maszyną do usuwania oblodzenia.
Piaskarka posiada dokładną regulację wysypywanego materiału od 5 do 80 gram na 1m2. Szerokość rozsypywania również jest regulowana od 1,5 do 14 metrów (wymaga zmiany paska na inne przełożenie). Operator dysponuje pilotem dającym mu pełną kontrolę nad pracą solarko-piaskarki.