SportChamp SC

SMG SportChamp to wyjątkowa maszyna, dzięki której przeprowadzisz wszystkie niezbędne zabiegi pielęgnacyjne sztucznej trawy. Regularne wykonywanie konserwacji sztucznej trawy wydłuża jej żywotność i poprawia komfort użytkowania boiska. Jest to również jedyna maszyna dzięki której oczyścisz swoje boisko z zanieczyszczeń pyłowych i kurzu, który zostanie zgromadzony w łatwym do wyczyszczenia zbiorniku filtra.
W modelu 4HL zbiornik filtra możesz podnieść dzięki systemowi hydraulicznemu na wysokości 1,8 metra i opróżniać np na przyczepę. Ponieważ wszystkie przystawki są montowane z przodu maszyny, możesz dokładnie oczyścić każdy „zakamarek”. Wybierając tą maszynę możesz wykonywać wszelkie niezbędne zabiegi na płycie boiska z trawą syntetyczną wypełnioną granulatem lub piaskiem kwarcowym, na bieżni i boisk poliuretanowych. Jednocześnie możesz ją wykorzystać do oczyszczenia terenu wokół Twojego obiektu sportowego.
Duży wybór przystawek (patrz niżej) przeznaczonych do wielorakich zadań powoduje, że maszyna jest wykorzystywana przez cały rok.
Dzięki wydajnemu silnikowi i prostej obsłudze (wymiana przystawek bez specjalistycznych narzędzi) pełna pielęgnacja płyty boiska zajmuje tylko 90 minut. Skrócenie czasu konserwacji umożliwia pełniejsze wykorzystanie boiska na potrzeby gry.

Możesz wybrać model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom

  SC2BL  SC3D
Silnik benzyna  Diesel 22 KM
Podwozie Stalowa rama malowana proszkowo, odporna na uderzenia
Napęd Hydrostatyczny, prędkość do 10 km/h
Blokada mechanizmu różnicowego
Hydraulika Hydrauliczny podnośnik do przystawek i opróżniania pojemnika filtra
Poj. zbiornika paliwa  30 litrów
Masa własna ok  680 kg
Wyposażenie – halogenowe oświetlenie przednie
– licznik motogodzin
– cyfrowy wyświetlacz z diagnostyką błędów (wybrane modele)
– opony przystosowane do jazdy po sztucznych powierzchniach

 

Bogaty zestaw przystawek pozwala na szybkie i bardzo dokładne wykonywanie wszystkich niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Zobacz jak pracuje Sportchamp

 

Dostępne przystawki:

 

Dodaj komentarz