Warning: Use of undefined constant TEMPLATE_PATH - assumed 'TEMPLATE_PATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tanibak/ftp/soccer/green-team/wp-content/themes/mountaincreek/functions.php on line 72
Toro 7200 « green-team

Toro 7200

Toro Groundsmaster 7200
szer. koszenia 183 cm
„0” promień skrętu
W 4 godziny może się zmienić w pług śnieżny!

Tylko 4 godziny

* Uwaga – w Polsce dostępne są tylko lemiesze do pługu śnieżnego – prosty lub delta

Dzięki tej kosiarce szybko i łatwo skosisz nawet duże powierzchnie. Kosiarka może się poruszać nawet z prędkością 20 km/h. Zbiornik paliwa o pojemności 43,5 l pozwala na cały dzień wydajnej pracy. Specjalnie skonstruowany silnik wymaga mniej obsługi (oszczędzasz czas) – zawiera pompy silników kół, sprzęgło hydrauliczne z tarczą mokrą i regulację mocy silnika. Przekładnia jest bezpośrednio połączona z silnikiem.
Kosząc tą kosiarką w ogóle nie poczujesz zmęczenia – jednostki tnące są podnoszone hydraulicznie, fotel z podłokietnikami jest ergonomicznie wygodny, wszystkie elementy sterowania tuż pod ręką. Jest nawet miejsce na kubek z piciem!
Dodatkowo kosiarka może być w mniej niż 4 godziny przekształcona w mocny i wydajny pług śnieżny. Zamiana jest dziecinnie prosta i nie wymaga żadnego specjalistycznego sprzętu. System Polar Trac jest opatentowanym rozwiązaniem, pozwalającym Ci na wykorzystywanie maszyny przez cały rok!