Warning: Use of undefined constant TEMPLATE_PATH - assumed 'TEMPLATE_PATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tanibak/ftp/soccer/green-team/wp-content/themes/mountaincreek/functions.php on line 72
Toro 3500 « green-team

Toro 3500

Toro Groundsmaster 3500
szer. koszenia 173 lub 183

Kosiarka z trzema pływającymi dekami koszącymi, dzięki którym nie musisz się obawiać skalpowania darni. Deki płynnie podążają za pochyłościami terenu i koszenie w każdym miejscu jest równomierne.
Co więcej dzięki systemowi Sidewinder możesz przesuwać elementy koszące w lew lub w prawo o 30 centymetrów! Jest to nieoceniona pomoc przy koszeniu w ogrodzie, parku lub w pobliżu budynków, gdzie tradycyjne kosiarki są bezsilne. Już nie musisz mieć kilku kosiarek do różnych prac – wystarczy jeden Groundsmaster 3500!
Używając tej kosiarki koszenie trawy będzie trwało bardzo krótko – w jedną godzinę 1,7 ha terenu. Specjalny. opatentowany system napędu trzech kół gwarantuje że zachowasz pełną stabilność w każdych warunkach.
Kosiarka ma również specjalnie skonstruowane deki tnące, w których wir powietrze podnosi źdźbła trawy przed koszeniem. Nie ominiesz żadnej trawki i jeszcze uzyskasz efektowne pasy nas swoim boisku piłkarskim.