Warning: Use of undefined constant TEMPLATE_PATH - assumed 'TEMPLATE_PATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tanibak/ftp/soccer/green-team/wp-content/themes/mountaincreek/functions.php on line 72
Toro 4700 « green-team

Toro 4700

Toro Groundmaster 4700
szer. koszenia 274 lub 381

To jest bardzo mocna kosiarka dająca wysoką jakość koszenia – idealna jeżeli chcesz się szybko uporać z dużymi powierzchniami.
Praca tą kosiarką jest łatwa i wygodna – dobrze wyprofilowane siedzenie operatora daje możliwość doskonałej widoczności i komfortu pracy. Ponadto znajduje się tam dodatkowa przestrzeń na przechowywanie rzeczy, uchwyt na kubek i radio oraz gniazdo 12V.
Jednostki koszące Contour TM Plus zapewniają jakość koszenia niespotykaną do tej pory w kosiarkach rotacyjnych. Będziesz bardzo zadowolony z efektów. Każda z nich płynnie podąża za nierównościami terenu. Specjalna konstrukcja elementów tnących wytwarza  wir powietrza podnoszący liście traw co poprawia precyzję i jakość koszenia. Aby twoja praca zaowocowała również doznaniami estetycznymi – pełne wałki stworzą tak lubiany przez wszystkich efekt pasów na murawie.