Zgrzebło

Dzięki temu urządzeniu wykonasz na swoim boisku najważniejsze zabiegi pielęgnacyjne. Wszystko za jednym przejazdem – oszczędzasz czas – swój i chętnych do gry na boisku.

Jeżeli posiadasz kosiarkę traktorkową lub quada, to nie musisz kupować dodatkowych maszyn. Zgrzebło może być ciągnięte przez każdy pojazd o mocy min. 12KM.

Funkcje zgrzebła:
1. Postawienie do pionu włókien sztucznej trawy
2. Zmniejszenie ubicia granulatu/piasku
3. Wyrównanie rozłożenia granulatu/piasku
4. Zaczesanie, wygładzenie powierzchni

Boczne kółka i zwarta budowa pozwalają na łatwy transport i przechowywanie urządzenia. Dodatkową zaletą zgrzebła jest jego przystępna cena.

ZOBACZ FILM

ZGRZEBŁO PODWÓJNE – 2,4m

ASR
Podstawowa maszyna zaprojektowana do wykonywania rutynowych czynności konserwacyjnych na sztucznej nawierzchni. Posiada dwa rzędy zębów sprężynowych i szczotkę wyrównującą. Urządzenie pomaga usunąć ubicie powierzchni co polepsza odwadnianie, pionizuje trawę. Każdy rząd zębów i szczotka ma regulację głębokości pracy.

Montaż na PIN

Montaż na TUZ

Sisis Flexicomb
Zgrzebło wyposażone w 60 „zębów”, których twardość możesz samodzielnie ustalać. Zęby mogą być bardziej lub mniej miękkie i dzięki temu możesz regulować sposób ich działania.
Tą maszyną możesz równomiernie rozprowadzić granulat na powierzchni boiska z trawy syntetycznej. Flexicomb działa jak grabie, zmniejszając ubicie granulatu i poprawiając charakterysytkę użytkową boiska. Podnosi jednocześnie sztuczne źdźbła trawy przy czym dzięki swojej miękkości nie ma niebezpieczeństwa ich mechanicznego uszkodzenia. Montaż na TUZ.

 Jako uzupełnienie parku maszynowego do konserwacji nawierzchni ze sztucznej trawy polecamy zamiatarkę.

Dodaj komentarz