Warning: Use of undefined constant TEMPLATE_PATH - assumed 'TEMPLATE_PATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tanibak/ftp/soccer/green-team/wp-content/themes/mountaincreek/functions.php on line 72
Sztuczna trawa « green-team

Sztuczna trawa

Mimo, że boisko jest wykonane ze sztucznej trawy należy je pielęgnować aby przetrwało w dobrej kondycji  przez lata i było bezpieczne dla wszystkich użytkowników.

Do podstawowej pielęgnacji polecamy zgrzebła, które na bieżąco spulchniają wypełnienie powodując, że nawierzchnia staje się bardziej elastyczna i bezpieczniejsza.

Niezastąpionym urządzeniem do oczyszczenia nawierzchni z  wszelkich zanieczyszczeń, takich jak kurz, zagubione kapsle lub guziki jak i również z opadłych liści jest zamiatarka.

Do pielęgnacji boiska typu Orlik w zupełności wystarczy zestaw zamiatarka+zgrzebło, który można zamontować za dowolną kosiarką traktorkową lub quadem.

Optymalna do Orlika jest samojezdna maszyna TB2

 

Na większe powierzchnie niezastąpionym  okazać się może wielofunkcyjny SporChamp.

 

W trakcie eksploatacji boiska z trawy syntetycznej z granulatem gumowym nie wolno zapomnieć
o uzupełnieniu wypełnienia. Odpowiedni poziom granulatu ochrania źbła trawy przed złamaniami i sprawia, że boisko jest odpowiednio elastyczne.
Zapraszamy do zakupu granulatu SBR w najbardziej popularnej frakcji 0,5-2,5 w opakowaniach 1 tona lub workach 25 kg.
Dostępne również inne frakcje, w zależności od potrzeb.