Warning: Use of undefined constant TEMPLATE_PATH - assumed 'TEMPLATE_PATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tanibak/ftp/soccer/green-team/wp-content/themes/mountaincreek/functions.php on line 72
Turfsoft TS2, TS3 « green-team

Turfsoft TS2, TS3

 

Mała ale wydajna maszyna przeznaczona do efektywnego czyszczenia nawierzchni z traw syntetycznych. Dzięki niemu usuniesz wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, również tak wszechobecny kurz. Oczyszczony granulat lub piasek zostanie powtórnie rozprowadzony na powierzchni, dzięki czemu będzie ona znów równa i czysta.
Szerokość pracy wynosi aż 80 cm a 4-konny silnik pozwala na efektywną pracę. Maszyna jest również bardzo łatwa w obsłudze i nie wymaga dużego wysiłku ze strony operatora. Jest to idealne rozwiązanie do pielęgnacji kortu tenisowego lub niedużych powierzchni z trawy syntetycznej. Składana rączka pozwala transportować i przechowywać TurfSoft w łatwy sposób.

Zobacz film

 

Model TS3 wyposażony został w dodatkową szczotkę, która pozwala na czyszczenie nawierzchni wzdłuż krawężników i ogrodzeń.